Sezgisel Beslenmenin Temelleri

Webinar

7 Aralık 2021 Salı,
15:00 - 16:00

zoom

Vücudunuz sizi ve yediklerinizi yönlendiriyor!

İç sesinize güvenir misiniz? Bu sorudan sonra size söylediği şeylerde genelde haklı olduğunun farkına varmış olabilirsiniz. Çünkü vücudunuz sizi en doğru şekilde yönlendirmek için mükemmel bir mekanizmayla çalışıyor. Sezgilerinize güvenin!

7 Aralık Salı saat 15.00'da Uzm. Dyt.Tuğçe Tatoğlu ''Sezgisel Beslenmenin Temelleri'' konulu sunumuyla iç sesinizin beslenme üzerindeki etkilerinin nasıl şekillendiğinden bahsedecek. Bu harika webinarı sakın kaçırmayın.

Panelist

Tuğçe Tatoğlu

Uzman Diyetisyen

Uzm. Dyt. Tuğçe Tatoğlu Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden derece ile mezun olduktan sonra uzmanlık eğitimini almak için İngiltere’ye gitmiştir. University College London’da Yeme Bozuklukları ve Klinik Beslenme Yüksek Lisans programını yüksek onur derecesi ile tamamlamıştır. Bu süreçte St. Ann’s Hastanesi Yeme Bozuklukları Kliniği’nde hem ayakta hasta bölümünde, hem de yatan hasta bölümlerinde staj yaparak bu alanda deneyim kazanmıştır. Yüksek lisans bitirme tezinde bölüm başkanının süpervizörlüğünde yeme bozukluklarında mentalizasyon ve bağlanma üzerine çalışmıştır. Yeme bozukluklarının yanı sıra sezgisel yeme, yeme farkındalığı, bozulmuş yeme, Her Bedende Sağlık ve beden algısı konuları ile özellikle ilgilenmektedir. Şimdi Bağdat Caddesi’nde bulunan ofisinde danışanlarına birebir yeme bozukluğu ve diyet dışı beslenme danışmanlığı vermekte ve toplu eğitimler düzenlemektedir.

Program

Sezgisel Beslenmenin Temelleri Webinar

15:05 - 16:00

Sezgilerimize Güvenerek Nasıl Besleniriz?

Tuğçe Tatoğlu

Kayıt Ol

7 Aralık 2021 Salı, 15:00 - 16:00

zoom

250 TL (KDV Dahil)
Belirli bir süre için ücretsiz, kontenjanla sınırlıdır.

Kaydınız tamamlandı!

Ücretsiz Kaydol
Diyetisyenler danışanlarının pek çok verisini Diyetkolik ile anlık takip etmenin kolaylığını yaşıyor. Diyetisyen 4.0 dünyasına hazır mısın?
Diyetkolik diyetisyenlerle, diyet isteyenleri buluşturan en büyük online platformdur. Peki, Diyetkolik danışanlara ne sunuyor?

Diğer Webinarlar

Online Diyetisyenlik - Geleceğe Dokun webinar takvimini görün.

Sorunuz mu var?
Bize Yazın

Takip Edin